Skip to main content

PokochajFotografie.pl 04 | 2009 – już jest!

By 1 października, 20099 czerwca, 2015Blog, Inspirujące, Polecam, Wydarzenia

Już jest dostępny czwarty numer magazynu PokochajFotografie.pl

Ten numer jest nam szczególnie bliski  – znajdziesz w nim relację z kilku niezwykłych i wartościowych wydarzeń, jakie zorganizowaliśmy podczas tegorocznego lata. Podsumowujący materiał z Ulicznych Bitw Fotograficznych oraz zdjęcia z Ulicznego Atelier. Znajdziesz także zaproszenie do nowego projektu nad, którym z Chlipkiem intensywnie pracujemy – 100nieznajomych.pl ruszy w połowie października.

Każdy, kto zapisał się na nasz newslleter, dostał lub dostanie w ciągu dnia specjalny link umożliwiający pobranie za darmo całego pliku z najnowszym magazynem. A, jeśli jeszcze nie jesteś zapisany, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy na stronie PokochajFotografie.pl, dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach i wszystkich ciekawych wydarzeniach =)

One Comment

  • Asia K pisze:

    bardzobardzobardzo dobry numer! :)
    może mam takie wrażenie przez to, że moje zdjęcia też się tam znalazły? możliwe. i to niesamowite, że uczestniczyłam w wielu tematach opisanych w nowym numerze (atelier, bitwy, warsztaty, photowalk, ulicznicy, 100strangers…)
    czekałam długo, ale naprawdę było warto.