Skip to main content

Jeśli robisz to, co kochasz, możesz wszystko i nic nie może Cię powstrzymać

Michał Mrozek

Pomysłodawca i mistrz ceremonii Fotograficznego Mastermindu, znany z tego że Pokochał Fotografię, redaktor naczelny magazynu o tym tytule. Od ponad dekady organizuje na całym świecie warsztaty ze sławami fotografii. Dokumentuje życie, ciekawi go człowiek i jego codzienność. Jest autorem pierwszej w Polsce książki dotyczącej futbolu amerykańskiego „More than a sport”. Uzależniony od Lightrooma, yerby, pachnących książek i latania swobodnego.

Czym się zajmuję na co dzień?

Znajdziesz tu ogromną ilość wiedzy, którą dzielę się od ponad dekady. Są tu darmowe materiały video, spotkania live, bezpłatny magazyn PokochajFotografie.pl . Zobacz również propozycje kursów online w Akademii oraz plan organizowanych przez nas warsztatów i fotoeskspedycji.   

Walt Disney mawiał
„Rób to, co robisz tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół”

to bezpłatny magazyn, który kierujemy do osób, których pasją jest fotografowanie i które chcą w ciekawy sposób rozwijać swoje umiejętności. Chcemy inspirować, chcemy, byście razem z nami uczyli się widzieć, poznawać i szukać w tym wszystkim własnej drogi – podglądając, czytając, wyciągając wnioski…

Książka: more than a sport

Oto rezultat 5 lat fotografowania futbolu amerykańskiego w Polsce i wszystkiego, co się z tą dyscypliną sportu wiąże. Znajdziecie tam zdjęcia bardzo intymne, bliskie, ale i te pokazujące zmagania w czasie najważniejszych meczy, zarówno tych o mistrzostwo Polski, jak i tych o honor.

Pierwsza fotograficzna książka o futbolu amerykańskim w Polsce

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam książkę fotograficzną „More than a sport” mojego autorstwa.

To 224 strony zapełnione opowieściami o życiu zwykłych ludzi realizujących się w tym niezwykle męskim sporcie.

To pierwsza tego typu fotograficzna książka o futbolu amerykańskim w Polsce, ale jestem przekonany, że nie ostatnia. Mam też nadzieję, że pomoże ona w popularyzacji tego sportu w naszym kraju.