Skip to main content

Plener – Pokochaj Fotografię w Karkonoszach

By 2 marca, 20109 czerwca, 2015Blog, Polecam, Warsztaty, Wydarzenia

Plener Fotograficzny Pokochaj Fotografię w Karkonoszach 26-28 marca 2010. Fotografować będziemy o różnych porach dnia i nocy, a wykonane zdjęcia obejrzymy wspólnie podczas konkursowych zmagań. Przede wszystkim jednak będzie to okazja do swobodnych rozmów o fotografii, odpoczynku w pięknych górach i nabrania ochoty na dalsze fotograficzne przygody. Można więc zabrać kilku znajomych, którzy kochają fotografię i góry, będzie to na pewno świetna okazja aby poznać się bliżej. W programie także warsztaty fotografii górskiej z Markiem Arcimowiczem.

Kto był w Karkonoszach, z pewnością zgodzi się z tym, że do najpiękniejszych ich zakątków należy Kocioł Małego Stawu. Właśnie tu, nad Małym Stawem, gdzie las ustępuje już miejsca kosodrzewinie, stoi perła dolnośląskich schronisk Samotnia gdzie zaplanowaliśmy nasz Plener =)

Zapisy ruszają w czwartek o godzinie 9.00 – zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc – w schronisku jest ograniczona liczba miejsc noclegowych. Rejestracja na plener odbędzie się na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy ;)