Skip to main content

I Uliczna Bitwa Fotograficzna: 14 lipca 2009

By 8 lipca, 20099 czerwca, 2015Blog, Gliwice, Wydarzenia

Zapraszam na pierwszą Uliczną Bitwę Fotograficzną w Polsce! Pomysł na „bitwy fotograficzne” nie jest nowy, ale po raz pierwszy na taką skalę odbędą się na żywo, pod gołym niebem, na Gliwickim rynku – wobec tłumu i gapiów. Co więcej – na każdą z bitew zapraszamy znanych polskich fotografów, a zwycięzców, ujmując rzecz krótko, obsypujemy cennymi nagrodami! =)

Zwycięzca każdej z bitew zabierze ze sobą jeden z czterech tabletów Wacom Intuos4 M, plecaków Lowepro DryZone™ Rover Yellow oraz 5 dowolnych wydruków w formacie A2 na drukarce Epson. Na pozostałych czekają: Torby Lowepro Elite, Monopody Giottos oraz zestawy książek i zniżki w wydawnictwie Helion.

Jest to jedyna taka okazja aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszam do Gliwic!

 

Kiedy: 14 lipca 2009, wtorek, godzina 21.00 (rejestracja: 20.00)
Gdzie: Gliwice, Rynek
Temat bitwy:    “Śląska potrzeba koloru”
Juror i gość specjalny: Tomasz Tomaszewski

Twórca fotografii prasowej, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji Image Collection w Waszyngtonie oraz American Society of Magazine Photographers. Konsultant Generalny polskiej edycji magazynu National Geographic. Laureat wielu prestiżowych konkursów fotograficznych, autor licznych wystaw oraz książek autorskich. Niezwykły nauczyciel fotografii, niezwykły człowiek.

Szczegóły, zapisy:

http://bitwa.pokochajfotografie.pl

 

sponsorzy nagród:

 

4 komentarze

 • Karolina pisze:

  nie rozumiem tylko jednej rzeczy i bardzo proszę o wytłumaczenie… zdjęcia wszyscy robią podczas bitwy fotograficznej, czy już przychodzą z czymś gotowym? bo w gruncie rzeczy to jakoś sobie nie wyobrażam tego czasowo, w sensie 48 osób od 21, to zajmie czas do rana ;)

 • Karolina pisze:

  haha, a co gorsza, wysyłając swoje zgłoszenie, wybrałam swoje zdjęcie, w sensie mojej osoby… myślałam, że chcecie wiedzieć jak wyglądamy. ;) Michał, bardzo proszę, daj mi znać jak wykasujesz te zgłoszenie, bo zdjęcie nie jest wykonane przeze mnie ;)

  a niech to, mądry Polak po szkodzie…

 • Alina pisze:

  :)) A zajrzałaś może na stronę Bitwy? :))
  Wyraźnie jest napisane, że zdjęcie należy zrobić i wysłać (formularz) – więc chyba nikt ich nie będzie od nowa robił w trakcie bitwy, tylko raczej oglądał i oceniał …
  Czasem warto poczytać i dopiero zapytać

 • michalmrozek pisze:

  Wszystko jest konkretnie opisane w „Prostych zasadach UBF zamiast regulaminu”, Dodatkowo jest też „Przebieg Bitwy w 7 krokach”