Skip to main content

Zapinajcie pasy

By 3 lutego, 20109 czerwca, 2015Blog, Video
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM[/youtube]

Naprawdę dobra reklama – prosta i dobitna. Ciekawe jest to, że w kwestii zapinania pasów jest tyle samo zwolenników co przeciwników. Ja zawsze zapinam.

7 komentarzy

 • s pisze:

  do mnie ona jakby, hmmm, nie dotarła?
  nic nie widzę, nawet pasek rozpięłam i nadal nic….

 • Pasek pisze:

  Jak na reklamę to za długa. Półtorej minuty z taką muzyką i zwolnionym trybem może spowodować przyśnięcie i wypadek. I tak jak do poprzednika nic do mnie nie dotarło. Dobrze, że ktoś filmik zatytułował bo pewnie bym nie wiedział o co chodzi. A może tam chodziło o to, że koleś chciał uciec z domu do kochanki a matka z córką go trzymały i awantura była (latający stolik)??

 • s pisze:

  Ej,do mnie nie docierała, gdyż ponieważ
  a. kłopoty z siecią
  b. błąd załączyciela(?)
  dopiero dziś mogłam pooglądać.
  Przepiękne kolory. Niemniej nie sprowokuje mnie do zapinania pasów, a juz tym bardziej po str pasażerki. Widziałam inny media slocik, który długo we mnie siedział. Dziewczynkę czekającą w domu dziecka na mamę, która nie zdążyła dojechać, choć jechala bardzo bardzo prędko. Tylko „myślenie o..” moim zdaniem może nas zmusić do.. myślenia.
  Obrazami jesteśmy zbyt zasypani w codzienności, by zostawały i zostawiały w nas coś na dłużej. Brzmi jak herezja tu, na blogu o fotografii.
  Może się mylę, ja laik jestem. Choć esteta.
  Przy okazji, wiecie że czasem fakt, że pasy były zapięte był współpowodem śmierci?
  Ergo, jeśli potraficie jeździć z głową, to słusznie dano wam prawo jazdy. Pasom nic do tego. Nic a nic.

 • bianka pisze:

  Hmm może nie dociera, bo przywykliśmy do mocniejszych przekazów (jak choćby z poprzedniego czy z 2008 r. ta seria filmików, naprawdę uderzających i pod względem wizualnym, i muzycznym).

 • Madzia pisze:

  a do mnie dociera. daje do myslenia. dziekuje za umieszczenie filmu!
  pozdrawiam!

 • Michał Świerkot pisze:

  Witam Michale, nie będę wdawał się tutaj w dyskusję czy zapinać, czy może nie. Napiszę jedno słowo na temat tej reklamy: M O C .

 • michalmrozek pisze:

  Zobaczyłem jeszcze raz = podoba się jeszcze bardziej – zawiera wszystko co trzeba. Mi to wystarczy, a jak komuś mało to przypominam http://michalmrozek.pl/everybody-hurts/