Skip to main content

Warsztat LR, Work Flow

By 19 stycznia, 20119 czerwca, 2015Blog, Warsztaty

Przejmij całkowitą kontrolę nad obrazem – skorzystaj z potężnych możliwości Adobe Lightroom, zachwycić odbiorców. Warsztat Lightroom – Work Flow przeznaczony jest dla tych, którzy chcą poznać krok po kroku proces wywoływania RAV-ów, poszerzyć swoje umiejętności fotograficzne, a przede wszystkim poznać i zrozumieć zasady cyfrowej ciemni. Możesz i być może powinieneś wziąć udział w najbliższych Warsztatach, które odbędą się 22 stycznia, ale zostały tylko dwa wygodne miejsca – jeśli Ci zależy musisz się pospieszyć. Więcej informacji na stronie: http://pokochajfotografie.pl/?p=3470

Największą wartością są pozytywne opinie uczestników poprzednich edycji, to sprawi mi osobistą satysfakcję aby ciągle się rozwijać i przekazywać wiedzę najlepiej jak potrafię :)

Rzetelnie, kompleksowo i w przystępny sposób przekazana wiedza, a do tego komfortowe warunki i miła atmosfera.
Agnieszka Jagusiak

To był typowy workflow, czyli zrobiliśmy wszystko od zgrania zdjęć, importu itd itd, czyli nauczyłeś skutecznie jak wywołać zdjęcia za pomocą Lightroom. Gratulacje, bo udało Ci sie tego dokonać tylko w jeden dzień. Jeśli polecam sam sobie, to na pewno poleciłbym też innym, tzn. planuję wrócić do Ciebie na szkolenia czy warsztaty w przyszłości, oczywiście jak tylko pozwoli mi na to życie zawodowe i rodzinne.
Maciej Nowakowski

Książka nigdy nie zastąpi możliwości zobaczenia efektu na żywo, poza tym wzajemna mobilizacja uczestników jest nie do przecenienia. Olbrzymim plusem jest to, że sprawiasz wrażenie w 200% przekonanego co do możliwości programu, o którym opowiadasz a to 90% szans na przekonanie uczestników.
Arkadiusz Ciesielski

Ja dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem się dowiedzieć, ba a nawet więcej. Tak się złożyło że od warsztatów mam za sobą obróbkę zdjęć z jednego dużego koncertu i jednego pleneru ślubnego (trochę tego było), starałem się wykorzystać to co nam pokazałeś w Lightroomie ale też to co powiedziałeś o twoim podejściu do obróbki. I muszę przyznać że działałem znacznie sprawniej…
Mariusz Jakubowski