Skip to main content

PokochajFotografie.pl 01/2008 – już jest!

By 19 grudnia, 20089 czerwca, 2015Blog, Inspirujące, Polecam, Wydarzenia

Po prostu się cieszę :) – jest już dostępny, pierwszy, otwierający, oczekiwany (przynajmniej przez paru przyjaciół) numer bezpłatnego magazynu fotograficznego PokochajFotografie.pl Otrzymać go można tylko mailem – wystarczy podać adres, na który wyślę Ci informacje jak ściągnąć magazyn.

12 komentarzy

 • szymek pisze:

  Wielkie gratulacje z okazji 1 numeru :)
  Bardzo fajny i ciekawy magazyn. Trochę się na niego naczekałem ale zdecydowanie było warto. Mam nadzieję, że numerów będzie jak najwięcej :)
  Pozdrawiam

 • Tomasz Wienckowski pisze:

  Gratuluje, nie spodziewałem się że magazyn będzie tak dobrze dopracowany graficznie. Jestem pod wielkim wrażeniem i na pewno będę promował magazyn jak tylko się da. Mam też ochotę przyłączyć się do was, ale w tej sprawie napisze osobny mail.

  Pozdrawiam
  Tomasz Wienckowski

 • Gratuluję. Dopracowane i świeże. Poszło na 24foto.pl

 • Lukrecja pisze:

  właśnie zabieram się za jego lekturę

 • michalmrozek pisze:

  Strasznie Wam dziękuje za miłe słowa, to jest bardzo inspirujące i motywujące. Skrzynka jest pełna od różnych ciekawych wiadomości, na które staram się odpowiadać, ale większość i tak będzie musiała poczekać, za co przepraszam. Oj dzieje się, ledwo przyjechałem, a już muszę jechać do Galeria Art–Studio na podsumowanie FOTOreAKCJI, która okazała sie wielkim sukcesem. Warto! ;)

 • tompac pisze:

  Gratuluje i życzę powodzenia!
  PS Niedługo odezwę się na maila z pewnymi propozycjami :)

 • Piotrek pisze:

  dostalem meila z linkiem ale nie moge sciagnac magazynu… link nie dziala ;/

 • michalmrozek pisze:

  Tompac: Dziękuje, i czekam na kontakt. A tak przy okazji, uwielbiam twoje zdjęcia lotnicze =)

  Piotrek: Odezwij się do mnie na maila (michal (at) pokochajfotografie.pl), pomogę Ci ściągnąć magazyn. Jestem pewny że link działa,problemów może być kilka np. problem z wtyczka w Twojej przeglądarce.

 • Agnieszka pisze:

  Oczekiwany, a raczej wyczekiwany..! Strasznie cieszę się, że udało się to zrealizować, i że wygląda to tak a nie inaczej.. Forma bardzo przyjemna.. Teksty ciekawe.. No i nie powiem, że dusza mi się uradowała jak zobaczyłam niektóre zdjęcia.. ;)

  Poza tym, strasznie żałuję, że nie mogłam być na otwarciu wystawy w Galerii Art-Studio, ale niestety ASP zobowiązało do pojawienia się na zajęciach..
  JEDNAK mam nadzieję, że wkrótce zaskoczycie nas kolejnymi podobnymi wydarzeniami!

  Pozdrrrawiam serdecznie!

 • Jan pisze:

  Pozycja bardzo ciekawa. Podoba mi się praktycznie cały magazyn. Większość już przeczytałem, a z pewnością przeczytam od deski do deski.
  Pozdrawiam i mam nadzieję, że kolejne numery wkrótce.

 • Dopiero, zaczynam przygode z fotografia na serio.
  Przez ponad 35 lat bawiłem sie tylko jako tzw. reporter rodzinny, teraz oczekuje wiecej. Twoj magazyn jest tym czego oczekuje, materiałem, który mozna wydrukować i trzymac jako swojego rodzaju biblię. Gratuluje i z przyjemnoscia w miarę własnych umiejetnosci dołącze do grona Twoich współpracowników.

  Trochę moich fotografi znajdziesz na http://www.fotopasje.pl/ autor mobilny