Skip to main content

Konkurs urodzinowy

By 14 kwietnia, 20119 czerwca, 2015Blog, Inspirujące, Konkurs, Wydarzenia

Już za kilka miesięcy będziemy świętować wydanie 10 jubileuszowego numeru PokochajFotografie.pl – Jak na solidne urodziny przystało, organizujemy coś specjalnego: z wielką przyjemnością ogłaszamy więc Konkurs Fotograficzny dla Prenumeratorów.

Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na okładce 10 numeru PokochajFotografie.pl, ale to dopiero początek. Przygotowaliśmy szereg rewelacyjnych nagród: Leica ufunduje zwycięzcy udział w niezwykłych warsztatach, które organizujemy w lipcu z Kentem Kobersteenem & Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach. Poza tym zwycięzca konkursu otrzyma Adobe Lightroom 3, Plecak Lowepro Fastpack 250, urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX720WD. Dodatkowo wyróżnienie specjalne nagrodzone Tabletem Wacom Intuos 4 S oraz zestawem książek Wydawnictwa Galaktyka: Fotografuj sercem; Tu i Teraz; Inspiracje fotograficzne; Poezja obrazu; W kadrze; Fotografia produktowa; Szukając zdjęcia, Okiem Strobisty, Pracując nad kadrem i Czekając na światło. Dodatkowo autorów najciekawszych prac nagrodzimy torbą Lowepro Impulse 130 i książką “Fotografuj sercem”.

Zapowiada się wspaniała zabawa, temat nie jest łatwy, więc szanse są wyrównane myślę, że każdy może zdobyć Grand Prix =)