Skip to main content

Już za chwileczkę, już za momencik – PF nr 5

By 8 stycznia, 20109 czerwca, 2015Blog, Moje Fotografie, Wydarzenia

Ostatnie szlify edytorskie i już za chwileczkę, już za momencik – PokochajFotografie.pl nr 5/2010, pojawi się w Waszych skrzynkach mailowych. Kto jeszcze nie prenumeruje PF zapraszam na specjalną stronę http://pokochajfotografie.pl/?p=208

Przeczytaj, dlaczego zdaniem Czytelników warto prenumerować PokochajFotografie.pl

Łukasz: PokochajFotografie.pl to wydawałoby jeden z kilku polskich magazynów internetowych o fotografii, ale najbliższy czytelnikom – tutaj są uwzględniane nasze uwagi, tutaj organizowane są atelier i fotograficzne konkursy, tutaj możemy opublikować swoje autoportrety. Można się poczuć współtwórcą, a nie tylko obserwatorem. Czyli tak naprawdę z niczego innego jak z próżności, bo to bardzo przyjemne uczucie ;)

Paulina: Prenumerata pozwala mi cieszyć się Fotografią razem z innymi, którzy rozkochali się w niej na dobre. Moja przygoda z Fotografią trwa już kilka lat i były momenty, w których myślałam sobie: „nie, to nie dla mnie, gdzie ja się pcham z tym swoim starym gratem” – aż do momentu, gdy znalazłam się na tej stronie. Ten magazyn jest jak motor, który napędza do działania i pcha w coraz to nowe pomysły. Jest napełniony optymizmem, który zaraża wszystkich, którzy się w niego zagłębią. Szczególnie dla mnie jest ucieczką od szarej codzienności. Sprawia, że Fotografia staje się czymś wyjątkowym, magicznym :)

Filip: Dlaczego prenumeruje? Dzięki temu magazynowi nauczyłem się postrzegać inaczej fotografię – nie tylko jako zapis pikseli lub kropli tuszu, lecz to, co z nich płynie. Ich duszę. Spowodowało to, że zacząłem się bardziej zastanawiać nad swoimi zdjęciami i tym, co chcę za ich pomocą przekazać. Urzekł mnie również sposób pisania. Nie ma typowo technicznych pierdół. W dodatku świetne i naturalne zdjęcia, zapierające czasem dech w piersiach.
Z niecierpliwością czekam na kolejny numer, i liczę, że będzie tak samo dobry BA! nawet lepszy niż poprzednie. :)

Michał: Prenumeruję Pokochaj Fotografie od samego początku dlatego, że – w przeciwieństwie do natłoku kolorowych gazet z ,,foto” w tytule – Wy naprawdę piszecie o Fotografii, a nie o dyrdymałach czy zabawkach. Artykuły są poważne, co nie znaczy, że trudne. Wywiady prawdziwe, a całość okraszona dużą ilością niezmiernie ciekawych, dobrych i inspirujących zdjęć. Pokochaj Fotografie to idealna rzecz na długie przerwy na uczelni, czy też nudne wykłady. Cztery ( i daj Boże więcej !) numery, do których chce się wracać raz po raz. Ponadto idealnie wpasowuje się w mój monitor zamieniając komputer w prawdziwą galerię. Dzięki Wam znów chcę fotografować.

Zobacz ponad 100 odpowiedzi Czytelników na pytanie: Dlaczego warto prenumerować PokochajFotografie.pl >>

2 komentarze