Skip to main content

Dziś o 21.00 – Photostream na Rynku

By 21 lipca, 20099 czerwca, 2015Blog, Gliwice, Konkurs, Moje Fotografie, Wydarzenia

Dziś o 21.00 na Rynku w Gliwicach relacja foto z I Gliwickiego PhotoWalk. Każdy z uczestników, który nadesłał do wczoraj zdjęcia na pokaz, otrzyma dziś (i tylko dziś) książkę "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć" Scotta Kelby'ego oraz kupon rabatowy na zakupy w wydawnictwie Helion.

W czasie PhotoWalku ogłosiłem także mały konkurs na najciekawszy Backstage. Nagroda czyli ekskluzywna, piękna, wygodna, bawełniana, czarna – koszulka z ślicznym białym wyhaftowanym na piersi logiem PokochajFotografie.pl – do odebrania także tylko dziś na Rynku. Gratuluję i do zobaczenia =)

fot. Olszewski Mariusz

 

fot. Partyka Mirosław

fot. Tenerowicz Kasia

 

4 komentarze

 • moionet pisze:

  zaraz, zaraz… czy to, że widzę tu moją fotę oznacza, że zostałem wybrany do odbioru koszulki, czy to tylko przykłady nadesłanych prac? :)

 • michalmrozek pisze:

  Mariusz, no tak szkoda że Cię wczoraj nie było na pokazie, koszulka powędrowała do Olo, który jest Twoim zdjęciu ;) Ale może znajdę jeszcze jedną dla Ciebie =)

 • moionet pisze:

  nic nie szkodzi. niech służy Olowi – poświęcił się :)

  ja i tak bym nie przyjechał, bo za daleko od Gliwic mieszkam, więc od początku nie brałem koszulki (fizycznie) pod uwagę. naprawdę, nie ma sprawy.

  bardzo mi miło, że zostałem wyróżniony. to największa nagroda :)

  pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fajne wrażenia
  Mariusz

 • Żałuję, że nie mieszkam bliżej Gliwic. Życzę dobrej zabawy i gratuluję posiadania takiej inicjatywy w swoim mieście.